Çınarcık Belediyesi Haberleri


Açıklama: 25/02/2020 Tarihli Çınarcık Belediyesi Basın Bültenleri Aşağıdadır
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2020
Geçerli Tarih: 31 Mayıs 2020, 04:47
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8587-siyaset-cinarcik-belediyesi-haberleri.html


BİRLİKTE KANSERLE MÜCADELE DERNEĞİ’NDEN ZİYARET


Birlikte Kanserle Mücadele Derneği (BİKAMDER) Başkanı Nurcan Bayar ve heyeti  Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Birlikte Kanserle Mücadele Derneği (BİKAMDER) Başkanı Nurcan Bayar , Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Sabahat Şenkır ve Ümran Saraçoğlu’nu makamında ağırladı.  

Başkan Numan Soyer’i makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler vererek ; sağlık ve kanser hakkında uzunca bir süre sohbet ettiler

Ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Numan Soyer, BİKAMDER Başkanı Nurcan BAYAR ve heyetine ilimizde böylesine güzel bir amaca hizmet eden derneklerin çoğalmasını dileyerek ; yapmış oldukları nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.

İSMAİL KOǒTAN ZİYARET


Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi İsmail Koç,  Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Sakarya Üniversitesi Sapanca Meslek Yüksek Okulu Muhasebe Ve Vergi Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Koç’u makamında ağırladı . Ziyaret sırasında Çınarcık , Sakarya ve eğitim hakkında sohbet edildi .

Belediye Başkanı  Numan Soyer ; nazik ziyaretlerinden dolayı Öğretim Görevlisi İsmail Koç’a  teşekkür etti.

YEŞİLAY YALOVA ŞUBESİ’NDEN ZİYARET


Yeşilay Yalova Şubesi Başkan Yardımcıları ,  Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer , Yeşilay Yalova Şubesi Başkan Yardımcıları Ahmet İhsan Altunç , Hakkı Orhan ve İl Koordinatörü Kubilay Özer’i  makamında ağırladı . 

Ziyaret sırasında Yeşilay Yalova Şubesi Başkanları planladıkları ve yapmayı düşündükleri projeler hakkında Başkan Numan Soyer’e bilgiler verdiler.

Görüşmenin sonunda Belediye Başkanı  Numan Soyer ; Yeşilay Yalova Şubesi heyetine ziyaretlerinden ve takdim ettikleri hediyeden dolayı teşekkür etti.