MUHTARLARDAN BAŞKAN SALMAN’A TEBRİK ZİYARETİ


Açıklama: Aynı partiden 2 kez üst üste seçim kazanan Vefa Salman’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2019
Geçerli Tarih: 27 Mayıs 2020, 18:24
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8107-siyaset-muhtarlardan-baskan-salmana-tebrik-ziyareti.html


31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimi sonrası Yalova Belediye Başkanı seçilerek aynı partiden 2 kez üst üste seçim kazanan Vefa Salman’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. 

Bu kapsamda Yalova’nın merkez mahallelerinde de seçimi kazanan 14 mahalle muhtarı, Başkan Salman’a tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

“Göreve geldiğimiz günden bu güne herkese eşit mesafede bir yönetim anlayışı sergiledik. Bu anlayışı hep birlikte sürdürmeye devam edeceğiz” diyen Başkan Salman, “Halk ile devlet arasındaki köprüyü sağlayan sizlersiniz. Sizlerle birlikte çok aktif bir dönem geçirdik. 

Mahallelerimizin sıkıntılarını, taleplerini ve önerilerini dinledik. Gerek mahallelerimizde yaptığımız ‘Şeffaf Oda’ uygulaması ile olsun, gerekse makamdaki ‘Halk Günü’ uygulamamızda olsun vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak için beraber çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. 

Yeniden göreve seçildiğiniz için sizleri ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde seçimi kazanan yeni muhtarımız Reşat Köseoğlu ile Seyrantepe Mahallesi’nde seçimle göreve gelen yeni muhtarımız Tayfur Çetin’i tebrik ediyorum” dedi.