Başkan Oral, Altınova Esnafları İle Kahvaltılarına Devam Ediyor


Açıklama: 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ettiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 15 yıldır sürdürdüğü esnaf kahvaltılarına da ara vermeden devam ediyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 28 Mart 2019
Geçerli Tarih: 02 Haziran 2020, 08:18
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8076-siyaset-baskan-oral-altinova-esnaflari-ile-kahvaltilarina-.html


Başkan Oral, haftanın belli günleri esnafın dükkânında kahvaltı yapıyor. 
KAHVALTI DAVETLERİNE KATILDI
Başkan Oral geride bıraktığımız haftada; Kenan Altınel, Börek Evi sahipleri Erdoğan Taşkömür ve İbrahim Altınel, Rahman Olgun, Burçak Unlu Mamulleri sahibi Ramazan Çelik ve oğlu İshak Çelik ile Mesleğim Personel Danışmanlık Firma sahipleri Suna ve Gökhan Güngör'e konuk oldu.
GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ 
Düzenli olarak esnafları ziyaret ederek, kahvaltıları birlikte yapmaya çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Esnaflarımızla karşılıklı görüş alış verişlerinde bulunuyor, sıkıntıları ve çalışmaları ele alıyoruz. Bu etkinliğimiz her iki taraf açısından da oldukça yararlı geçiyor. Bu çerçevede de esnafımızla bir araya geliyoruz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.