Altınova’da AK Parti Rüzgârı


Açıklama: AK Parti Altınova Teşkilatı, 31 Mart Yerel Seçimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 01 Mart 2019
Geçerli Tarih: 13 Temmuz 2020, 13:16
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8056-siyaset-altinovada-ak-parti-ruzgri.html


AK Parti Altınova SKM İrtibat Bürosu’nda buluşan partililer, seçim çalışmalarına yönelik ilçedeki ev ve işyerleri ziyaretlerin ikinci turuna başladı. AK Parti Altınova Teşkilatı’nın 9 Mart 2019 Cumartesi günü Altınova Belediye Düğün Salonunda yapılacak olan proje ve aday tanıtım toplantısına tüm vatandaşlar bu ziyaretlerde davet ediliyor.
İKİNCİ TUR
Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral ve partililer, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçede sıkmadık el bırakmayan Başkan Oral ve AK Partililer, ilçe genelindeki ev ve işyerlerine yönelik gezilerinin ikinci turuna başladı. 
AÇIK DAVET
Altınova Belediye Başkan Adayı Dr. Metin Oral ve partililer, 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 19:00’da Altınova Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak olan belediye ve il genel meclis aday tanıtım toplantısına tüm vatandaşları davet ediyor. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın yeni projeleri de tanıtacağı toplantının davetiyeleri yapılan ziyaretlerde vatandaşlara dağıtılıyor.
GENİŞ KATILIM
AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı ve AK Parti Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe eski Başkanı Hamza İskit, AK Parti SKM Başkanı Metin Tok, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, İlçe Teşkilatı ve SKM yöneticileri, mevcut belediye ve il genel meclis üyeleri ile belediye ve il genel meclis üyesi adayları ile partililer, Atatürk Bulvarı’nda ev ve işyerlerini ziyaret ettiler. Başkan Oral ve partililer, Ziyaretler sırasında CHP ve İYİ Parti bürolarını da ziyaret etti.