Korunmaya muhtaç çocukları gülümsetecek proje 'Mutluluk Gardırobu'


Açıklama: Muhtaç durumdaki çocuklara yardım eli uzatan 'Mutluluk Gardırobu' projesi Şubat ayı boyunca yardımseverlerden destek bekliyor.
Kategori: BURSA
Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 21 Nisan 2021, 13:01
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8049-bursa-korunmaya-muhtac-cocuklari-gulumsetecek-proje-39mu.html


Bir sosyal sorumluluk projesi olan “Mutluluk Gardırobu” kapsamında CarrefourSA Bursa AVM’de yer alan mağazalardan yapacağınız minimum 10 lira tutarında ki bir alışveriş ürününü gardıroba bağışladığınız da, hem gardıroptan korunmaya muhtaç çocuklara mutluluk hediye ediyor hem de yaptığınız tüm alışverişlerinizden puan kazanıyorsunuz!

Korunmaya Muhtaç Çocuklara yardım etmek ve yüzle rinde sayısız gülümseme bırakmak adına çok özel bir sosyal sorumluluk projesi olan “Mutluluk Gardırobu” için yapmanız gereken tek şey kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken, Korumaya Muhtaç Çocuklar adınada küçük bir hediye almak olacak. 01 - 28 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan bu gardıroba mutluluk eklemenin yolu Carrefoursa Bursa AVM’den geçiyor.

Siz de “Bir mutluluk da benden olsun!” diyerek bağışta bulunmak istiyorsanız, 01 - 28 Şubat tarihleri arasında Mutluluk Gardırobu’nu ziyaret edebilirsiniz.