Aşçılık Programı Öğrencileri IBATECH’ten Madalya ile Döndü


Açıklama: Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri, 6-8 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’na (IBATECH) katıldı.
Kategori: Eğitim - Bilim - Teknoloji
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2018
Geçerli Tarih: 25 Şubat 2020, 09:10
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/8013-egitim-bilim-teknoloji-ascilik-programi-ogrencileri-ibatechten-madalya-il.html


Fuar kapsamında düzenlenen Uluslararası Yemek Yarışması’nda bireysel kategoride 1 altın, 3 bronz ve 2 merit madalya kazanan Aşçılık Programı öğrencilerini, Otel Lokanta İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Semih Arıcı ve bölüm öğretim üyelerinden Öğr. Gör. Yasin Özaslan ve Öğr. Gör. Çağrı Dilmen de yalnız bırakmadı. 

Yalova Üniversitesi’ni temsilen Üniversiteler Arası Ekip Yarışması’na da katılan öğrenciler, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelinden çok sayıda Üniversitenin arasında ikincilik ödülünü almayı başararak 2 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı. 

Şeref Tali’yi Ziyaret

IBATECH Fuarı ve Uluslararası Yemek Yarışması’nın düzenlendiği alanda, 12.'si düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı'na da katılan öğretim elemanları ve öğrenciler, Yalova İl Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali’yi de ziyaret ederek fuarın Türkiye ve Yalova’nın turizmine faydalı olması temennisinde bulundu.