Yalova Hayvanını Doğru Besliyor


Açıklama: Çınarcık Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ile Yalova İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından, İl genelinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticilere eğitim semineri verildi.
Kategori: Gıda - Tarım ve Hayvancılık
Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2017
Geçerli Tarih: 28 Ocak 2022, 12:19
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/7690-gida-tarim-ve-hayvancilik-yalova-hayvanini-dogru-besliyor.html


"Yalova Hayvanını Doğru Besliyor" temalı proje kapsamında gerçekleştirilen seminer, Yalova Atatürk Bahçe Kültürleri Merkezi Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü'nün konferans salonunda verildi.

Yalova ili genelinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan üreticilere, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi Zootekni ve hayvan besleme bölümü hayvan besleme ve beslenme hastalıkları ana bilim dalı öğretim üyesi Prof.Dr. Mustafa Numan OĞUZ tarafından, büyükbaş hayvanların beslenmeleri ve erken buzağı ölümleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.

Yalova İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hüseyin KULABER ve Çınarcık Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Hakan DEMİRHAN;

“Başta Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Suat PARILDAR olmak üzere, İlçe Müdürlerine, Şube Müdürlerine, Prof.Dr. Mustafa Numan OĞUZ hocamıza, emeği geçen herkese ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dediler.