Orhangazi TSO İstanbul Çin Fuarına Ziyarete Gidiyor.


Açıklama: 5-8 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan China Home Life Turkey fuarına ücretsiz otobüslerle 7 Haziran Cumartesi günü ziyaret gerçekleştirilecek.
Kategori: BURSA
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2014
Geçerli Tarih: 29 Mayıs 2020, 10:42
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/5613-bursa-orhangazi-tso-istanbul-cin-fuarina-ziyarete-gidiyo.html


Orhangazi TSO İstanbul Çin Fuarına Ziyarete Gidiyor.

5-8 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan China Home Life Turkey fuarına ücretsiz otobüslerle 7 Haziran Cumartesi günü ziyaret  gerçekleştirilecek. Cumhuriyet alanından saat 09:00 ‘da hareket edecek olan otobüs, Orhangazi TSO üyelerini fuara götürüyor.

2009’dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan ,Mısır, Polonya, ve Ürdün’de gerçekleştirilen China Homelife fuarı Türkiye’de gerçekleştirilen fuara Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ziyaret etmeleri amacıyla götürecek.

China Homelife Turkey fuarı Çin ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik olarak organize edilen en önemli etkinliklerden olan fuar Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. 500 civarında orta ve büyük ölçekli Çinli firmanın katılımıyla, 25,000 ‘in üzerinde kalite kontrolünden geçirilmiş ürünün 

sergileneceği fuarda, sergilenecek olan başlıca ürün grupları: