SÜPER KARATECİLER KUPA SEVİNÇLERİNİ BAŞKAN SİLPAGAR’LA PAYLAŞTI


Açıklama: Çınarcık'ta 9 kupa kazanan Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, kupa sevinçlerini Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la paylaştı.
Kategori: Güncel
Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2021
Geçerli Tarih: 28 Ocak 2022, 11:17
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/10307-guncel-super-karateciler-kupa-sevinclerini-baskan-silpaga.html


Amatör Spor Haftası dolayısıyla Çınarcık’ta yapılan Karate İl Şampiyonası’nda takım halinde 9 kupa kazanan Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı, kupa sevinçlerini Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la paylaştı.

YÜKSEKTEPE, “DAHA NİCE BAŞARILAR ELDE EDECEĞİZ”

Çiftlikköy Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe ile birlikte Başkan Silpagar’ı ziyaret eden Çiftlikköy karatecileri, kazandıkları kupalarla zafer pozu verdiler. Turnuvadan güzel sonuçlarla döndükleri için mutlu olduklarını ifade eden Yüksektepe, sporcularının turnuvada takım olarak 3 şampiyonluk, 2 ikincilik, 4 üçüncülük kupası kazandığını belirterek, “Sporcularımızı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Daha nice başarılar elde edeceğiz inşallah. Bu vesile ile bizlere her zaman destek veren efsane Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a, Belediye Başkan Yardımcımız Abdurrahim Solmaz’a, Çiftlikköy Halk Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Yayla, Çiftlikköy Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Şahinal ve Kültür Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN SİLPAGAR, “GENÇLERİMİZ İÇİN YENİ SPOR TESİSLERİMİZ YAPILIYOR”

Başkan Silpagar da başarılı çalışmalarından dolayı Antrenör Yüksektepe ve karate takımı sporcularını tebrik ettiğini belirterek, “Karatecilerimiz maaşallah fırtına gibi esiyorlar. Daha nice başarılar diliyorum, biz her zaman sporun ve sporcunun yanında yer almaya devam edeceğiz. İlçemizde yapmakta olduğumuz yeni spor tesislerimiz de tamamlandıktan sonra hem daha fazla gencimiz sporla ilgili çalışmalara katılma imkanı bulacak, hem de modern tesislerde en güzel şekilde antrenmanlarını ve müsabakalarını yapabilecekler inşallah” dedi.

KIZARMIŞ EJDERLER TAKIMI KUMİTEDE 1.LİK, KATADA 2.LİK GETİRDİ

Çiftlikköy Belediyespor Karatecileri, turnuvada 2011 doğumlu erkekler kategorisinde Yasin Yağcı, M.Miraç Öner ve Kerem Hamza Karaman’dan oluşan ‘Kızarmış Ejderler’ takımıyla kumitede şampiyonluk, katada ise ikincilik kupasının sahibi oldu. 2010 doğumlu erkekler kategorisinde Burak Akgün, Kerem Aydın ve Taha Delihasan’la ‘Yürüyen Dinozorlar’ takımıyla kumitede şampiyonluk, katada üçüncülük kupasını kazanan Çiftlikköy karatecileri, 2005-2006-2007 doğumlu bayanlar kategorisinde de 2 ikincilik kupası kazandı. Bu kategoride Neslihan Aydın, Hilal Umurbek ve Selinay Sökmen’den oluşan ‘Çiftlikköy Prensesleri’ takımı, kata ve kumitede ikincilik kupasını Çiftlikköy’e getirdi. 2005-2006-2007 doğumlu erkeklerde Ufukcan Delihasan, Ahmet Refik Çakır ve R.Emirhan Özüdoğru ile ‘Oturan Boğalar’ kumitede şampiyon, katada üçüncü oldular. Aynı kategorideki diğer takımımız Muhammed Ağır, Porye Shanzi ve Yiğit Yıldız’la Cobra Kai oldu. Cobra Kai ekibi de kumitede üçüncülük kupası kazandı.