Altınova’da festival tadında aşıya devam!


Açıklama: Dünyayı etkisi altına alan, ekonomiden sosyal yaşama kadar birçok alışkanlığı değiştiren Covit-19 ilgili Türkiye’nin örnek mücadelesi sürüyor.
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 03 Ağustos 2021
Geçerli Tarih: 28 Ocak 2022, 11:25
Site: Yalova Gazeteleri Haber Sitesi
URL: http://www.yalovagazeteleri.com/haber/10007-saglik-altinovada-festival-tadinda-asiya-devam.html


Modern sağlık alt yapısı ve özverili sağlık ordusu ile dünyaya örnek bir mücadele sergileyen Türkiye, aşılama sürecinde de başarılı çalışması ile başı çeken ülkelerden.

ÖZVERİLİ ÇALIŞMA

Aşılanma konusunda her fırsatı ve platformu değerlendiren sağlık çalışanlarının örnek mücadelesi takdir topluyor. Son olarak Yalova’nın Altınova Beledisi tarafından bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen Kültür Festivali’nde yerini alan Altınova Toplum Sağlığı Merkezi, aşılama çalışmalarına ara vermeden devam etti.

Altınova Hersek Sahilinde düzenlenen 14. Kültür Festivali’nde kurulan özel sağlık çadırında hizmet veren Altınova Toplum Sağlığı Merkezi değerli memurları Ayşe Gübür ve Yusuf Ziya Bilgin, çok sayıda vatandaşa hizmet verdi.

BAŞKAN VE MECLİS ÜYESİ ÖRNEK OLDU

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, aşılarını olduktan sonra herkesi aşı olmaya davet eden AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve Altınova Belediye Meclis üyesi Şaban Cineviz'de ayrıca teşekkür ederek, aşının kendilerine şifa olmasını diledi.