ResimLink - Resim Yükle
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

SAAT-TAKVİM

 

GALERİ

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 • EMITT FUARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

  EMITT FUARINA GERİ SAYIM BAŞLADI

  Yalova Belediyesi, İstanbul’da 9-12 Şubat tarihleri arasında bu yıl 25’incisi yapılacak olan Uluslararası Doğu Akdeniz ve Turizm Fuarı (EMITT) için çalışmalarını tamamladı. Devami..

  27 Ocak 2022, 22:32

 • Olumsuz Hava Koşulları Çalışma Hayatını Etkiliyor

  Olumsuz Hava Koşulları Çalışma Hayatını Etkiliyor

  İlimizde umumi hayata müessir yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, bazı sektörlerde kısıtlı çalışma uygulaması başlatıldı. Devami..

  25 Ocak 2022, 21:37

 • Satışa Çıktı

  Satışa Çıktı

  Yalova’nın Armutlu İllçesi’nde bulunan S.S. Armutlu Bahçelievler Konut Yapı Kooperatifi, Tasfiye nedeniyle, elinde bulunan tüm gayrimenkulleri satmak için ihale süreci başlattı. Devami..

  11 Ocak 2022, 13:53

 • Donanma Marine içinde Köy Bakkalı açılıyor

  Donanma Marine içinde Köy Bakkalı açılıyor

  Yalova’nın tüm ilçe, belde köylerinde doğal olarak yetiştirilen, üreticilerin ve kooperatiflerin ürünler Köy Bakkalında yer alacak. Devami..

  27 Aralık 2021, 22:46

 • Donanma Marine’den Analara özel ikram!

  Donanma Marine’den Analara özel ikram!

  Donanma Marine, faaliyete başlamasıyla birlikte 45 yaş üstü kadınlara bir adet Türk Kahvesi ve sınırsız çay ikramında bulunacak. Devami..

  24 Aralık 2021, 20:43

 • Borçlar taksitler halinde ödenebilecek

  Borçlar taksitler halinde ödenebilecek

  7143 ve 7326 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yapılandırma Kanunlarıyla ilgili basın bildirisi yayımlandı. Devami..

  22 Aralık 2021, 21:16

 • Dikkat;

  Dikkat; "Su Sayaçları Donabilir!"

  Altınova Belediyesi Su İşleri yetkilileri, vatandaşları sayaçlarını korumaları konusunda uyararak, donan sayaçlara ateş veya sıcak suyla müdahale edilmemesini önerdi. Devami..

  21 Aralık 2021, 23:05

 • Ödemeler Artık Daha Kolay

  Ödemeler Artık Daha Kolay

  Yalova Belediyesi tarafından vatandaşların daha kolay ödemelerini gerçekleştirebilmeleri için toplam 3 noktaya konulan akıllı veznelerden birçok işlem ve ödeme yapılabiliyor. Devami..

  21 Aralık 2021, 19:19

 • Türkiye Kart geliyor

  Türkiye Kart geliyor

  Yalova PTT Başmüdürü Selçuk Tokay ve Yalova PTT Başmüdürlüğü İşletme personeli Uğur İşcan, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti. Devami..

  16 Aralık 2021, 22:27

 • KAMU KURUM VE KURULUŞLARI TARAFINDAN YAPILAN TARIMSAL DESTEK ÖDEMELERİ ÜZERİNDEN KESİLEN GELİR VERGİSİNİN İADESİ HAKKINDA BASIN DUYURUSU

  KAMU KURUM VE KURULUŞLARI TARAFINDAN YAPILAN TARIMSAL DESTEK ÖDEMELERİ ÜZERİNDEN KESİLEN GELİR VERGİSİNİN İADESİ HAKKINDA BASIN DUYURUSU

  KAMU KURUM VE KURULUŞLARI TARAFINDAN YAPILAN TARIMSAL DESTEK ÖDEMELERİ ÜZERİNDEN KESİLEN GELİR VERGİSİNİN İADESİ HAKKINDA BASIN DUYURUSU Devami..

  16 Aralık 2021, 22:11

 • BU HAFTA ‘AĞUSTOS BÖCEĞİ İLE KARINCA’ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK

  BU HAFTA ‘AĞUSTOS BÖCEĞİ İLE KARINCA’ÇOCUKLAR İÇİN SAHNELENECEK

  Yalova Belediyesi tarafından her hafta Cumartesi günü çocuklara yönelik gerçekleştirilen etkinlikler ‘Ağustos Böceği İle Karınca’ isimli tiyatro oyunuyla devam edecek. Devami..

  01 Aralık 2021, 23:17

 • VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK

  VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK

  Yalova Belediyesi, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergilerinin 2. taksidi ile 7326 sayılı yapılandırma kanunu kapsamındaki alacakların 2. taksitlerinin son ödeme tarihinin, 30 Kasım 2021 Salı günü sona ereceğini duyurdu. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:28

 • YALOVA VALİLİĞİ BİLDİRİ YAYIMLADI. OKULLAR W GÜN TATİL

  YALOVA VALİLİĞİ BİLDİRİ YAYIMLADI. OKULLAR W GÜN TATİL

  Öğretime Ara Verilmesi ve İdari İzin Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; ilimiz genelinde devam eden olumsuz hava koşulları ve lodosun (yarın) 30 Kasım 2021 Salı gününde de devam edeceği bildirilmiştir. Devami..

  29 Kasım 2021, 21:53

 • İKİNCİ EL PAZARINA GİDECEK OLAN VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

  İKİNCİ EL PAZARINA GİDECEK OLAN VATANDAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

  Perşembe günleri Kapalı Pazar Yerinde kurulan ikinci el pazarı asfalt yüzeyi düzenleme çalışmaları nedeniyle bu hafta kurulamayacak. Devami..

  23 Kasım 2021, 20:44

 • KARİZMA İŞ MERKEZİNDE VEZNELER AÇILDI

  KARİZMA İŞ MERKEZİNDE VEZNELER AÇILDI

  Yalova Belediyesi Vezneleri, Hizmet Masaları ve Su Tahakkuk Birimi Karizma İş Merkezi zemin katında hizmet vermeye başladı. Devami..

  18 Kasım 2021, 23:27

EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK PUAN ALANLAR

Duyurular

RSS
Haber Arşivi
Biz Temiz Bir Nesil İstiyoruz!...20 Ocak 2022

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık