ResimLink - Resim Yükle
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

SAAT-TAKVİM

 

GALERİ

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 • ÇİFTLİKKÖYLÜ MİNİK ÖĞRENCİLERDEN KOMPOST TESİSİNE ZİYARET

  ÇİFTLİKKÖYLÜ MİNİK ÖĞRENCİLERDEN KOMPOST TESİSİNE ZİYARET

  Çiftlikköy GSD İlkokulu’nun Çevre Kulübü öğrencileri, 20-28 Kasım Avrupa Atık Azaltım Haftası etkinlikleri dolayısıyla okullarında topladıkları evsel atıkları, Çiftlikköy Belediyesi’nin Kompost tesisinde geri dönüştürmeyi öğrendiler. Devami..

  30 Kasım 2021, 00:02

 • ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARI YALOVA DERBİSİNİ RAHAT KAZANDI (3-0)

  ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARI YALOVA DERBİSİNİ RAHAT KAZANDI (3-0)

  Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 4.Grup’ta şampiyonluk mücadelesini sürdüren Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Yalova derbisinde 3-0’lık skorla galibiyete zorlanmadan ulaştı. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:58

 • PANDEMİ NEDENİYLE NİKAH YAPAN ÇİFT, 5,5 AYLIK OĞULLARI İLE BERABER DÜĞÜN YAPTI

  PANDEMİ NEDENİYLE NİKAH YAPAN ÇİFT, 5,5 AYLIK OĞULLARI İLE BERABER DÜĞÜN YAPTI

  Bursa’da geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle Mart ayında nikah masasına oturan çift, yapamadıkları düğün törenini 5,5 aylık oğullarının da katılımı ile gerçekleştirdiler. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:51

 • BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

  BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

  Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, şehir merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Vekili Tutuk’a Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve birim müdürleri de eşlik etti. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:30

 • VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK

  VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK

  Yalova Belediyesi, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergilerinin 2. taksidi ile 7326 sayılı yapılandırma kanunu kapsamındaki alacakların 2. taksitlerinin son ödeme tarihinin, 30 Kasım 2021 Salı günü sona ereceğini duyurdu. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:28

 • Oral, güreşçilerle kahvaltıda buluştu

  Oral, güreşçilerle kahvaltıda buluştu

  Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Güreş Takımı ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:24

 • Balkaya, yeni seçmenlerle bir araya geldi

  Balkaya, yeni seçmenlerle bir araya geldi

  AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Yeni Seçmen Birimi ile düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi. Devami..

  29 Kasım 2021, 23:11

 • YALOVA VALİLİĞİ BİLDİRİ YAYIMLADI. OKULLAR W GÜN TATİL

  YALOVA VALİLİĞİ BİLDİRİ YAYIMLADI. OKULLAR W GÜN TATİL

  Öğretime Ara Verilmesi ve İdari İzin Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; ilimiz genelinde devam eden olumsuz hava koşulları ve lodosun (yarın) 30 Kasım 2021 Salı gününde de devam edeceği bildirilmiştir. Devami..

  29 Kasım 2021, 21:53

 • ÇOCUKLAR HACİVAT VE KARAGÖZ İLE EĞLENDİ

  ÇOCUKLAR HACİVAT VE KARAGÖZ İLE EĞLENDİ

  Yalova Belediyesi tarafından her hafta Cumartesi günü gerçekleştirilen çocuk etkinlikleri “Hacivat ve Karagöz” gölge oyunuyla devam etti Devami..

  27 Kasım 2021, 21:16

 • Fırınlar denetimden başarıyla çıktı

  Fırınlar denetimden başarıyla çıktı

  Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği Ekipleri, ilçedeki hizmet veren fırınlara yönelik denetimlerine aralıksız sürdürüyor. Devami..

  27 Kasım 2021, 20:47

 • GAZİPAŞA 2.KISIMDA AYDINLATMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

  GAZİPAŞA 2.KISIMDA AYDINLATMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

  Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan Gazipaşa Caddesi’nin aydınlatma çalışmalarının 2.kısmı başladı. Devami..

  27 Kasım 2021, 20:42

 • Tıbbi bitkiler ve alternatif tıp hayatımızın bir parçası

  Tıbbi bitkiler ve alternatif tıp hayatımızın bir parçası

  Prof. Dr. Fatih Satıl, “Türkiye geleneksel halk tıbbı konusunda oldukça zengin içeriğe sahip. Devami..

  27 Kasım 2021, 19:21

 • DEVA KADINLARI ŞİDDETE KARŞI

  DEVA KADINLARI ŞİDDETE KARŞI

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Kadın Çalışmaları Başkanı Sultan AKSOY, 25 Kasım dolayısıyla Yalova’da düzenlenen etkinliklere katılım sağladı. Devami..

  27 Kasım 2021, 19:15

 • KANALİZASYON BAĞLANTILARI VE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

  KANALİZASYON BAĞLANTILARI VE KALDIRIMLAR YENİLENİYOR

  Yalova Belediyesi ekipleri, şehrin bir çok noktasında çalışmalarını aralıksız olarak devam ediyor. Devami..

  27 Kasım 2021, 19:12

 • DEVA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

  DEVA’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETİ

  Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Eğitim, Sağlık ve Sosyal İşler Başkanı Seda SEVREN BÜLBÜL, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilkokul öğretmeni Halil ARKANOL’u ziyaret etti. Devami..

  27 Kasım 2021, 19:09

Dolar (Alış: 12.9387 TL - Satış: 12.9620 TL)  |  Euro (Alış: - 11.4221 TL - Satış: 11.4977 TL)  |  Sterlin (Alış 7.4634 TL Satış: 7.5611 TL)

EDITORUN SECTIKLERI/h3>

Özel Haber

RSS

YÜRÜYEN KÖŞK KAFE’DE ÇALIŞMAYA BAŞLADILAR

YÜRÜYEN KÖŞK KAFE’DE ÇALIŞMAYA BAŞLADILAR ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLER YÜRÜYEN KÖŞK KAFE’DE ÇALIŞMAYA BAŞLADILAR Yalova Belediyesi, iştiraki olan Yalova A.Ş bünyesinde hizmet veren Engelsiz Kafe’de istihdam edilen özel gençler farklı iş deneyimi kazanmaları amacıyla Yürüyen Köşk Kafeterya’da hizmete başladı.

YAZI DİZİSİ

RSS

EVİNİ RASATHANEYE ÇEVİRDİ, YAZI DİZİSİ BAŞLADI

EVİNİ RASATHANEYE ÇEVİRDİ, YAZI DİZİSİ BAŞLADI Türkiye’nin ilk sivil rasathanesinin sahibi Kadir Sütçü, karıncaların depremi önceden algıladığını ve onları izleyerek şiddetinin belirlenebileceğini iddia ediyor.

Magazin - Mizah

RSS

Robin Hood Erdal Tekar Yalova'da

Robin Hood Erdal Tekar Yalova'da Aracılık ettiği yardımlarla birçok ihtiyaç sahibini sevindiren ve Yalova’nın Robin Hood’u olarak bilinen yardım sever Erdal KARAHASAN Yalova'ya geri döndü.

Röportaj

RSS

EMİNE FİKRİYE BELEDLİ: HZ. MUHAMMED(s.a.s.)'İ KENDİMİZE KILAVUZ ETMELİYİZ

EMİNE FİKRİYE BELEDLİ: HZ. MUHAMMED(s.a.s.)'İ KENDİMİZE KILAVUZ ETMELİYİZ Bu konuda nitelikli çalışmalar yapan araştırmacı yazar Emine Fikriye Beledli ile Siyer Yayınları arasında çıkan son romanı “Hz. Muhammed’in Yirmi Üç Yılı” üzerine konuştuk.

Genel

RSS

ÇİFTLİKKÖYLÜ MİNİK ÖĞRENCİLERDEN KOMPOST TESİSİNE ZİYARET

ÇİFTLİKKÖYLÜ MİNİK ÖĞRENCİLERDEN KOMPOST TESİSİNE ZİYARET Çiftlikköy GSD İlkokulu’nun Çevre Kulübü öğrencileri, 20-28 Kasım Avrupa Atık Azaltım Haftası etkinlikleri dolayısıyla okullarında topladıkları evsel atıkları, Çiftlikköy Belediyesi’nin Kompost tesisinde geri dönüştürmeyi öğrendiler.

Marmara Haber

RSS
T?m Haberler - TEKİRDAĞ - BİLECİK - BURSA - ÇANAKKALE - EDİRNE

PANDEMİ NEDENİYLE NİKAH YAPAN ÇİFT, 5,5 AYLIK OĞULLARI İLE BERABER DÜĞÜN YAPTI

PANDEMİ NEDENİYLE NİKAH YAPAN ÇİFT, 5,5 AYLIK OĞULLARI İLE BERABER DÜĞÜN YAPTI Bursa’da geçtiğimiz yıl koronavirüs nedeniyle Mart ayında nikah masasına oturan çift, yapamadıkları düğün törenini 5,5 aylık oğullarının da katılımı ile gerçekleştirdiler.

Yalova Haber

RSS
T?m Haberler - Gıda - Tarım ve Hayvancılık

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, şehir merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Vekili Tutuk’a Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ve birim müdürleri de eşlik etti.

Doğa - Çevre

RSS

GAZİPAŞA 2.KISIMDA AYDINLATMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

GAZİPAŞA 2.KISIMDA AYDINLATMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI Yalova Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan Gazipaşa Caddesi’nin aydınlatma çalışmalarının 2.kısmı başladı.

Asayiş ve Toplum

RSS

Fırınlar denetimden başarıyla çıktı

Fırınlar denetimden başarıyla çıktı Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği Ekipleri, ilçedeki hizmet veren fırınlara yönelik denetimlerine aralıksız sürdürüyor.

Duyurular

RSS

VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK

VEZNELER 19:00’A KADAR AÇIK OLACAK Yalova Belediyesi, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergilerinin 2. taksidi ile 7326 sayılı yapılandırma kanunu kapsamındaki alacakların 2. taksitlerinin son ödeme tarihinin, 30 Kasım 2021 Salı günü sona ereceğini duyurdu.

STK

RSS

TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ’NDEN, BAŞKAN SOYER’E ZİYARET

TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ’NDEN, BAŞKAN SOYER’E ZİYARET Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şubesi Başkanı Şakir Güner, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’i ziyaret etti.

Güncel

RSS

DEVA KADINLARI ŞİDDETE KARŞI

DEVA KADINLARI ŞİDDETE KARŞI Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Yalova İl Kadın Çalışmaları Başkanı Sultan AKSOY, 25 Kasım dolayısıyla Yalova’da düzenlenen etkinliklere katılım sağladı.

Siyaset

RSS

Balkaya, yeni seçmenlerle bir araya geldi

Balkaya, yeni seçmenlerle bir araya geldi AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya, Yeni Seçmen Birimi ile düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Ekonomi

RSS

“Kadınlarımızın emekleri Altınova markasıyla büyüyecek”

“Kadınlarımızın emekleri Altınova markasıyla büyüyecek” Yalova Alternatif Üretim Kadın Girişimi Kooperatifi üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler.

Spor - Eğlence

RSS

ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARI YALOVA DERBİSİNİ RAHAT KAZANDI (3-0)

ÇİFTLİKKÖY’ÜN SULTANLARI YALOVA DERBİSİNİ RAHAT KAZANDI (3-0) Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 4.Grup’ta şampiyonluk mücadelesini sürdüren Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Yalova derbisinde 3-0’lık skorla galibiyete zorlanmadan ulaştı.

Kültür - Turizm - Tarih - Sanat - Edebiyat

RSS

ÇOCUKLAR HACİVAT VE KARAGÖZ İLE EĞLENDİ

ÇOCUKLAR HACİVAT VE KARAGÖZ İLE EĞLENDİ Yalova Belediyesi tarafından her hafta Cumartesi günü gerçekleştirilen çocuk etkinlikleri “Hacivat ve Karagöz” gölge oyunuyla devam etti

Yerel Gündem

RSS

BAŞKAN SİLPAGAR PROJELERİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE TANITTI

BAŞKAN SİLPAGAR PROJELERİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNE TANITTI Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy’de yapımı devam eden “Adım 1071 Sahil Yürüyüş Yolu” ile “Spor Salonu ve Stadyum” projelerini Meclis Üyeleri ile birlikte inceledi

Sağlık

RSS

Oral’dan diş hekimlerine ziyaret

Oral’dan diş hekimlerine ziyaret Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Diş Hekimleri Günü ve Ağız ve Diş Sağlığı Haftası nedeniyle ilçedeki diş hekimlerini ziyaret etti.

Eğitim - Bilim - Teknoloji

RSS

Okul yöneticilerine iş güvenliği semineri

Okul yöneticilerine iş güvenliği semineri Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kamu ve özel okul yöneticilerine yönelik iş sağlığı ve iş güvenliği toplantısı düzenledi.

Gurbette Yalova

RSS

TAM BANA GÖRE FESTİVALİN GÖZDESİ YALOVA KAĞIDI

TAM BANA GÖRE FESTİVALİN GÖZDESİ YALOVA KAĞIDI Yalova Belediyesi’nin de standının olduğu “Tam Bana Göre Festival” 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde gerçekleşti.

Edep Bir Tâc İmiş Nûr-i Hudâ’dan...23 Kasım 2021

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık