Altyap? MyDesign Haber Sistemi

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR KUNYE İLETİŞİM

SAAT-TAKVİM

 

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

GALERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama
 • BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KADIN DESTEK MERKEZLERİNE ZİYARET

  BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KADIN DESTEK MERKEZLERİNE ZİYARET

  Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi bünyesinde bulunan kadın destek merkezlerine ziyaretler gerçekleştirerek hobi ve kültür kurslarına katılan kadın kursiyerlerle bir araya geldi. Devami..

  24 Ocak 2020, 23:09

 • BİRLİK BAŞKANLARI YALOVA’DA BULUŞTU

  BİRLİK BAŞKANLARI YALOVA’DA BULUŞTU

  Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği 6.’ncı Bölge Toplantısı Yalova’da yapıldı. Devami..

  24 Ocak 2020, 23:00

 • PNÖMONİ DİĞER ENFEKSİYON HASTALIKLARINA ORANLA DAHA FAZLA ÖLÜM RİSKİ TAŞIYOR

  PNÖMONİ DİĞER ENFEKSİYON HASTALIKLARINA ORANLA DAHA FAZLA ÖLÜM RİSKİ TAŞIYOR

  Özel Atakent Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Zülküf IŞIK, Pnömoninin ( Zatürre ) çoğu zaman grip ile karıştırıldığından önemsenmediğini fakat hastalığın diğer enfeksiyon hastalıklarına oranla daha fazla ölüm riski taşıdığını ifade ederek uyar Devami..

  24 Ocak 2020, 22:50

 • BAŞKAN SALMAN MARKA TOPLANTISI İÇİN DÜZCEDEYDİ

  BAŞKAN SALMAN MARKA TOPLANTISI İÇİN DÜZCEDEYDİ

  Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA) 2020 yılı ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Devami..

  24 Ocak 2020, 22:40

 • SOĞUK HAVALAR MI HASTA EDİYOR?

  SOĞUK HAVALAR MI HASTA EDİYOR?

  Özel Atakent Hastanesi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Onur BALCI, özellikle kış aylarında çocuklarda sık görülen üst solunum yolu enfeksiyonlarının nedenleri konusunda açıklamada bulundu. Devami..

  24 Ocak 2020, 05:24

 • AKTİF HASTANESİ'NDEN ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ'NE ÖZEL İNDİRİM

  AKTİF HASTANESİ'NDEN ÇİFTLİKKÖY BELEDİYESİ'NE ÖZEL İNDİRİM

  Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ile Özel Aktif Hastanesi adına Halkla İlişkiler Müdürü Özge Şimşek'in imzaladığı protokolle, belediye çalışanları ve birinci dereceden yakınları ile belediye meclis üyeleri ve birinci dereceden yakın Devami..

  22 Ocak 2020, 22:03

 • Hersek Lagünü mercek altında

  Hersek Lagünü mercek altında

  Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Hersek Lagünü sulak alanında yapımı gerçekleştirilen Hersek Lagünü Kuş Gözlem Kulesi’ni incelediler. Devami..

  22 Ocak 2020, 21:52

 • Boks eldivenleriyle ev hanımlarına örnek oldu

  Boks eldivenleriyle ev hanımlarına örnek oldu

  Eşini ve çocuğunu kaybettikten sonra sporla hayata tutunan Gülsüm Özen (32), Kick Boks’ta kazandığı 11’i altın 22 madalyayla umutsuz kadınların hem sesi hem umudu oldu. Devami..

  22 Ocak 2020, 18:27

 • ÇİFTLİKKÖY KİCK BOKSÇULARI MADALYALARINI PAYLAŞTI

  ÇİFTLİKKÖY KİCK BOKSÇULARI MADALYALARINI PAYLAŞTI

  Turnuva dönüşü madalyalarını Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’la paylaşan kick boksçuları tebrik eden Başkan Silpagar, spora ve sporcuya olan desteklerinin her daim süreceğini ifade etti. Devami..

  22 Ocak 2020, 18:18

 • SULTANLAR EDİRNE ENGELİNİ KOLAY GEÇTİ 3-0

  SULTANLAR EDİRNE ENGELİNİ KOLAY GEÇTİ 3-0

  Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi'nde play-off hedefi için mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, Edirnespor engelini 3-0'lık sonuçla kolay geçerek iddiasını sürdürdü. Devami..

  21 Ocak 2020, 12:06

 • DEVLET HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

  DEVLET HASTANESİ HEKİM KADROSUNU GÜÇLENDİRİYOR

  Yalova Devlet Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi ve Fiziksel Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı 4 hekimle kadrosunu güçlendirdi. Devami..

  21 Ocak 2020, 12:04

 • İstanbul’u Korkutan Deprem

  İstanbul’u Korkutan Deprem

  Son zamanlarda İstanbul’da meydana gelen depremler şehir genelinde büyük bir korkuya sebep oldu. Devami..

  21 Ocak 2020, 11:56

 • Altınova'da Ocak Ocak Ayı'nın Son Meclisi Eksiksiz Katılımla Gerçekleşti

  Altınova'da Ocak Ocak Ayı'nın Son Meclisi Eksiksiz Katılımla Gerçekleşti

  Altınova Belediye Meclisi 2020 Ocak ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı. Devami..

  21 Ocak 2020, 11:49

 • ALMANLARA SEVGİNİN BAŞKENTİ YALOVA ANLATILDI

  ALMANLARA SEVGİNİN BAŞKENTİ YALOVA ANLATILDI

  Türkiye Cumhuriyeti Stuttgart Başkonsolosluğu ve TÜRSAB Güney Marmara işbirliğinde Türkiye’nin turizm değerleri Almanlara tanıtmak için bir etkinlik düzenlendi. Devami..

  21 Ocak 2020, 11:41

 • Öğrencilere uygulamalı Beyaz Baston eğitimi

  Öğrencilere uygulamalı Beyaz Baston eğitimi

  Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Altınova Subaşı Hacı Ali Saruhan Ortaokulu’nda önemli bir etkinliğe imza atıldı. Devami..

  21 Ocak 2020, 11:35

Dolar (Alış: 5.9288 TL - Satış: 5.9394 TL)  |  Euro (Alış: - 5.3976 TL - Satış: 5.4333 TL)  |  Sterlin (Alış 3.3288 TL Satış: 3.3723 TL)

EDITORUN SECTIKLERI/h3>

Özel Haber

RSS

Çınarcık Halkı Başkanını Seviyor

Çınarcık Halkı Başkanını Seviyor Haber sitemiz adına, Çınarcık İlçemizde çeşitli ziyaretlerde bulunduk. Çınarcık’lı farklı kişilerle görüşmeler yaptık. Çınarcığın güncel sorunları ve halkın yerel yöneticilerden beklentileri doğrultusunda sorular yönelttik.

YAZI DİZİSİ

RSS

EVİNİ RASATHANEYE ÇEVİRDİ, YAZI DİZİSİ BAŞLADI

EVİNİ RASATHANEYE ÇEVİRDİ, YAZI DİZİSİ BAŞLADI Türkiye’nin ilk sivil rasathanesinin sahibi Kadir Sütçü, karıncaların depremi önceden algıladığını ve onları izleyerek şiddetinin belirlenebileceğini iddia ediyor.

Magazin - Mizah

RSS

Robin Hood Erdal Tekar Yalova'da

Robin Hood Erdal Tekar Yalova'da Aracılık ettiği yardımlarla birçok ihtiyaç sahibini sevindiren ve Yalova’nın Robin Hood’u olarak bilinen yardım sever Erdal KARAHASAN Yalova'ya geri döndü.

Röportaj

RSS

Demir Parmaklıkları İçinizden Çıkardığınızda Güçleniyorsunuz

Demir Parmaklıkları İçinizden Çıkardığınızda Güçleniyorsunuz Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Geçmiş Geçmemiş adlı ilk kitabıyla okurların karışına çıkan Mine Çakıroğlu ile konuştuk.

Genel

RSS

Öğrencilere uygulamalı Beyaz Baston eğitimi

Öğrencilere uygulamalı Beyaz Baston eğitimi Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası nedeniyle Altınova Subaşı Hacı Ali Saruhan Ortaokulu’nda önemli bir etkinliğe imza atıldı.

Marmara Haber

RSS
T?m Haberler - TEKİRDAĞ - BİLECİK - BURSA - ÇANAKKALE - EDİRNE

YRP Kacaeli'de Seçime Hazırlık Toplantısı Yapıldı

YRP Kacaeli'de Seçime Hazırlık Toplantısı Yapıldı Yeniden Refah Partisi Kocaeli kadın kolları olarak, seçime hazırlık toplantısı yapıldı.

Yalova Haber

RSS
T?m Haberler - Gıda - Tarım ve Hayvancılık

ULAŞIM HİZMETLERİ MODERNİZE EDİLMEYE DEVAM EDİYOR

ULAŞIM HİZMETLERİ MODERNİZE EDİLMEYE DEVAM EDİYOR Yalova Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 2019 yılında faaliyetlerini arttırarak vatandaşlarımızın daha kaliteli bir yaşam standarttı yakalamasını hedefledi.

Doğa - Çevre

RSS

Hersek Lagünü mercek altında

Hersek Lagünü mercek altında Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Hersek Lagünü sulak alanında yapımı gerçekleştirilen Hersek Lagünü Kuş Gözlem Kulesi’ni incelediler.

Asayiş ve Toplum

RSS

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KADIN DESTEK MERKEZLERİNE ZİYARET

BAŞKAN SİLPAGAR’DAN KADIN DESTEK MERKEZLERİNE ZİYARET Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi bünyesinde bulunan kadın destek merkezlerine ziyaretler gerçekleştirerek hobi ve kültür kurslarına katılan kadın kursiyerlerle bir araya geldi.

Duyurular

RSS

YÜRÜYEN KÖŞK 1 GÜN KAPALI OLACAK

YÜRÜYEN KÖŞK 1 GÜN KAPALI OLACAK Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize en büyük mirası olan Yürüyen Köşk 17 Ocak Cuma günü kapalı olacak.

STK

RSS

BİRLİK BAŞKANLARI YALOVA’DA BULUŞTU

BİRLİK BAŞKANLARI YALOVA’DA BULUŞTU Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği 6.’ncı Bölge Toplantısı Yalova’da yapıldı.

Güncel

RSS

Karne Bir Hesaplaşma Aracı Olmasın

Karne Bir Hesaplaşma Aracı Olmasın Yaklaşık 18 milyon öğrenci bugün karne alıyor. Uzman Klinik Psikolog Eslem Hoşgör, gelebilecek başarısız karnelere verilecek tepkilerle ile ilgili ailelere uyarılarda bulundu.

Siyaset

RSS

Altınova'da Ocak Ocak Ayı'nın Son Meclisi Eksiksiz Katılımla Gerçekleşti

Altınova'da Ocak Ocak Ayı'nın Son Meclisi Eksiksiz Katılımla Gerçekleşti Altınova Belediye Meclisi 2020 Ocak ayı oturumları, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın başkanlığında tamamlandı.

Ekonomi

RSS

TEMMUZ AYINA KADAR ÜCRET ARTIŞI YOK

TEMMUZ AYINA KADAR ÜCRET ARTIŞI YOK Başkan Salman, Toplu taşımaya zam talebini veto etti.

Spor - Eğlence

RSS

Boks eldivenleriyle ev hanımlarına örnek oldu

Boks eldivenleriyle ev hanımlarına örnek oldu Eşini ve çocuğunu kaybettikten sonra sporla hayata tutunan Gülsüm Özen (32), Kick Boks’ta kazandığı 11’i altın 22 madalyayla umutsuz kadınların hem sesi hem umudu oldu.

Kültür - Turizm - Tarih - Sanat - Edebiyat

RSS

ALMANLARA SEVGİNİN BAŞKENTİ YALOVA ANLATILDI

ALMANLARA SEVGİNİN BAŞKENTİ YALOVA ANLATILDI Türkiye Cumhuriyeti Stuttgart Başkonsolosluğu ve TÜRSAB Güney Marmara işbirliğinde Türkiye’nin turizm değerleri Almanlara tanıtmak için bir etkinlik düzenlendi.

Yerel Gündem

RSS

Kaymakam Özyiğit gençlerle bir araya geldi

Kaymakam Özyiğit gençlerle bir araya geldi Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından düzenlenen İleri Düzey Liderlik programının konuğu olan Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, gençlere bilgi ve tecrübe paylaşımında bulundu.

Sağlık

RSS

PNÖMONİ DİĞER ENFEKSİYON HASTALIKLARINA ORANLA DAHA FAZLA ÖLÜM RİSKİ TAŞIYOR

PNÖMONİ DİĞER ENFEKSİYON HASTALIKLARINA ORANLA DAHA FAZLA ÖLÜM RİSKİ TAŞIYOR Özel Atakent Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Zülküf IŞIK, Pnömoninin ( Zatürre ) çoğu zaman grip ile karıştırıldığından önemsenmediğini fakat hastalığın diğer enfeksiyon hastalıklarına oranla daha fazla ölüm riski taşıdığını ifade ederek uyardı.

Eğitim - Bilim - Teknoloji

RSS

Öğrencilerin karne sevinci

Öğrencilerin karne sevinci 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı yarıyılı tatili başladı. Altınova’da eğitim ve öğretim gören 4 bine yakın öğrenci, karne sevinci yaşadı.

Gurbette Yalova

RSS

BAŞKAN SALMAN MARKA TOPLANTISI İÇİN DÜZCEDEYDİ

BAŞKAN SALMAN MARKA TOPLANTISI İÇİN DÜZCEDEYDİ Doğu Marmara Kalkınma Ajansının (MARKA) 2020 yılı ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

2020 yılında TAVSİYEMDİR01 Ocak 2020

Yayınlarımız Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayımlanan yazıların bilimsel ve hukuki sorumluluğu yazarlarına aittir.
Editör Giris -  Künye -  Bize Ulaşın - Sitene Ekle - RSS 2.0 | Giresun Haber

© 2010 - Tüm Hakları Saklıdır. Düzenleme: ESoyturk - Yazılım: MY Design

Yalova Termal -  Termalde Gidilecek Yerler -  Termalde Gezilecek Yerler

Sitetistik
Etiketler
DÜN SON 7 GÜN Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Baş Başkan Dağ' a Emniyetten Plaket HABER ARA Kültür - Sanat Altınova yaralarını sarıyor Papara F.C. Şampiyonluk Yemeğinde Buluşt Zeki Başol Tekrardan Sahnede Yavuz Bingöl İstifa Etti. Yalova'nın Armutlu ilçesi ve Köylerinde çeşmelerden çamurlu su akıyor. Psikolog Boztaş' tan bayanlara seminer Yalova Armutlu Şiirleri. / Hikmet OKUYAR Yalova'da deniz otobüsü iskeleye çarptı Valilik Makamında Ödül Töreni Bisiklet Takımızla Gurulandık Girka' nın 2. Şubesi Dualarla Açıldı Yalova Haberleri Karaca Heykeli Onarıldı Psikolog Boztaş' tan bayanlara semin Öğrenciler hasta veliler tepkili Mehmet DELİOĞLU Gençlik ve Spor Kulübü ( Ekonomi Hasan Topçular'ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili kutlama mesajı Siyaset 3-9 Kasım Organ Bağış Haftası İLETİŞİM Spor Dağ ''Çevreye zarar vermeyecek her türlü yatırıma destek vereceğim'' FOTO GALERİ Eğitim - Bilim - Teknoloji Yalova Belediyespor Oyuncu Seçmeleri Başladı Su İşleri Seriye Bağladı(5-1) Yalova' da Elektrik Kesintisi Duyrusu Yalova Medya Platformu Kuruldu Gesad' ın Ortaklık Teklifine Ret Çık BUGÜN Sağlık